گروه تک راپل در نظر دارد به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی کلیه خدمات کار در ارتفاع خود را با تخفیف ویژه برای آن دسته از متقاضیانی که تا قبل از 15 اسفندماه سفارش خود را نهایی کنند ، ارائه دهد .

قطعا زیبایی و تمیزی داخل و خارج ساختمان برای هر ایرانی از رسومات زیبای هر ایرانی است که تک راپل می تواند در این امر مهم و باستانی برای نمای ساختمان شما اعم از شستشو ، تمیز کردن و رنگ آمیزی و تعمیر و بازسازی نمای ساختمان شما را یاری دهد تا با ظاهری آراسته از ساختمان خود پذیرای سال جدید باشید .

خدمات گروه تک راپل شامل : 

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،

شستشوی نمای ساختمان ،

پیچ رولپلاک سنگ نما ،

پیچ کردن سنگهای نما ،

شستشوی نما ،

پیچ و رولپلاک نما،

رنگ آمیزی نما،

نصب توری مرغی،

بستن درز انقطاع ،

و کلیه امور مربوط به کار در ارتفاع می باشد ،  نمونه ای از خدمات ارائه شده توسط گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befortakrapple10 befor

هزینه نصب بنر و تابلوهای تبلیغاتی توسط گروه تک راپل بسته به بعد مسافت و شرایط و موقعیت مکان نصب و البته جنس بنر و تابلو و تجهیزات مورد نیاز جهت نصب متفاوت است ، شما مشتریان عزیز جهت اطلاع از هزینه کار در ارتفاع و خدمات راپل میتوانید تصویر محل مورد نظر را برای شماره مربوطه ارسال کنید یا با آدرس محل مورد نظر را به شماره مربوطه ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت هماهنگی و اطلاع از هزینه ها و بستن قرارداد به شما مراجعه کنند .

جهت اطلاع از هزینه خدمات و ثبت درخواست میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید :

09025888484

زمانی که قدمت و یا سن ساختمان شما بیشتر از چند سال باشد نمای ساختمان شما رو به افول رفته و دیگر شمایل زیبای روز اول را ندارد .

در زمان افول نمای ساختمان شما دو راه حل دارید :

 1. آسانترین راه حل تعویض ساختمان است
 2. بهترین و به صرفه ترین راه حل تعمیر یا ترمیم نمای ساختمان است

گروه تک راپل افتخار دارد با رزومه ای عالی و کسب رضایت حداکثری مشتریان در این موضوع ( تعمیر یا ترمیم نمای ساختمان ) در خدمت شما عزیزان باشد .

خدمات گروه حرفه ای و مجرب تک راپل :

 • پیچ و رولپلاک نمای ساختمان
 • شستشوی نمای ساختمان
 • پیچ رولپلاک سنگ نما
 • پیچ کردن سنگهای نما
 • شستشوی نما
 • پیچ و رولپلاک نما
 • رنگ آمیزی نما
 • نصب توری مرغی
 • بستن درز انقطاع
 • و کلیه امور کار در ارتفاع با به روزترین تجهیزات و کادری مجرب ، برای ثبت سفارش و اطلاع از هزینه خدمات و جهت انجام کار با ما تماس بگیرید .

 

هزینه انجام کار در ارتفاع توسط گروه تک راپل به موارد زیر وابسته است :

 1. میزان سطحی از نمای ساختمان که بایستی کار شود
 2. بررسی اینکه آیا ساختمانی که قصد شروع کار بر روی آن را دارید دقیقا به چه خدماتی احتیاج دارد
 3. جنس مواد و مصالح مورد استفاده و تجهیزاتی که برای شما به کار برده می شود جهت باسازی و ...

خدمات کار در ارتفاع گروه تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع و ... می باشد.

14 takrapple14 takrapple14 takrapple14 takrapple

 

شاید برای ساختمان شما هم پیش آمده باشد که رنگ و روی روز اول بعد از ساخت را نداشته باشد و رو به کهنگی رفته باشد به خصوص اگر زمان زیادی از ساخت آن گذشته باشد ، ساختمان هایی با این وضعیت احساس دل مردگی و دل زدگی به بیننده ساختمان منتقل می کنند ، حتی ساکنین ساختمان شاید به همین دلیل تصمبم به نقل مکان بگیرند ، اما گروه تک راپل با کادر فنی مجرب و حرفه ای راه حلی بسیار خوب برای شما و این افراد دارد ، مجموعه تک راپل با ارائه خدمات رنگ آمیزی نمای ساختمان به بهترین وجه و با کمترین هزینه و قیمت ممکن در خدمت شماست .

هزینه انجام رنگ آمیزی نمای ساختمان توسط تک راپل به موارد زیر وابسته است :

 1. میزان سطحی از نمای ساختمان که بایستی رنگ آمیزی شود
 2. بررسی اینکه آیا ساختمان علاوه بر رنگ آمیزی به بازسازی و موارد دیگر احتیاج دارد یا خیر
 3. جنس مواد و مصالح جهت باسازی و رنگ آمیزی و ...

از دیگر خدمات گروه تک راپل می توان به : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع اشاره کرد .

نمونه ای از خدمات گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

 01after01after01after01after01after01after

در مواقعی که نورگیر و یا ستون های پارکینگ ساختمان شما یا سنگ یا سرامیک نمای ساختمان شما دچار ریزش یا شل شدگی شده باشد و نمای ساختمان به گونه ای تخریب شده باشد شما می توانید از خدمات پیچ رولپلاک نما استفاده کنید ، برای انجام این کار گروه تک راپل با استفاده و به کارگیری به روزترین امکانات راپل نمای ساختمان شما را به بهترین وجه بازسازی می کند ، شما می توانید برای ثبت سفارش با گروه تک راپل تماس بگیرید .

هزینه انجام خدمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان توسط تک راپل به موارد زیر وابسته است :

 1. میزان و شدت آسیب و تخریب نمای ساختمان
 2. جنس مصالح 
 3. ارتفاع و اندازه تخریب
 4. جنس مواد و مصالح جهت تعمیر و پیچ و رولپلاک نما و ...

از دیگر خدمات گروه تک راپل می توان به : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع اشاره کرد .

نمونه ای از خدمات گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple27takrapple27takrapple27takrapple27takrapple27takrapple27takrapple27

هزینه شست و شوی نمای ساختمان به پارامترهای زیر بستگی دارد :

 1. تعداد طبقات ساختمان
 2. ارتفاع ساختمان
 3. جنس نمای ساختمان
 4. بررسی اینکه آیا نما نیاز به تعمیرات دارد یا خیر
 5. سن یا قدمت ساختمان و ... که بایستی این قیمت بر حسب هر ساختمان کارشناسی و اعلام شود .

شستشوی نمای ساختمان یکی از خدمات گروه تک راپل است که به شما عزیزان ارائه می گردد ، از دیگر خدمات این مجموعه : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع می باشد ، در ادامه گروه تک راپل را در حال ارائه خدمات مشاهده می کنید ، شما نیز می توانید برای ثبت سفارش

با گروه تک راپل تماس بگیرید : 09025888484

takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33

گروه تک راپل با سابقه ای درخشان در زمینه کار در ارتفاع در خدمت شما عزیزان می باشد ، این خدمات شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع و ... در سراسر تهران و ایران می باشد .

برای رزرو نوبت و ثبت سفارش صرفا تماس بگیرید : 

09025888484

نمونه ای از خدمات گروه تک راپل در شرق تهران را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple26takrapple26takrapple26takrapple26takrapple26takrapple26takrapple26takrapple26

گروه تک راپل با کادری مجرب و حرفه ای در جهت انجام کلیه امور rappel building می باشد که تجربه چندین ساله و مشتری مدار بودن از جمله خصوصیات بارز این گروه حرفه ای می باشد . تک راپل  با ارائه خدمات زیر همراه شماست :

 1. خدمات شستشوی نمای تک راپل
 2. خدمات رنگ آمیزی نمای تک راپل

 3. خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تک راپل

 4. شستشوی نما با دستگاه واتر جت  و رزین نما جهت آبگریزی نمای ساختمان

 5. خدمات شستشوی نما با نانو

 6. پیچ رولپلاک سنگ نما 

 7. پیچ کردن سنگهای نما

 8. نصب توری مرغی

 9. بستن درز انقطاع

 10. کار در ارتفاع و ...

شما هم می توانید با صرف هزینه مناسب و تضمین کار، از خدمات تک راپل استفاده کنید ، کافیست با ما تماس بگیرید :

0912201613609025888484

نمونه ای از تصاویر کارهایی که توسط گروه تک راپل انجام شده و تصاویر قبل و بعد از انجام عملیات را در زیر مشاهده می کنید

takrapple05befortakrapple05befor

10befor10befor

 

0101befor

 0101

 

سطوح نمای ساختمان بعد از گذشت مدتی، در اثر گرد غبار و آلودگی، ظاهر همیشگی خودش را از دست می دهد و برای بازگشت به نمای قبلی ناچار به استفاده از خدمات شستشوی نما می شویم. شستشوی نما با ابزار های متفاوتی انجام می شود که  این ابزار ها شامل  شستشوی نما با واترجت، نانو و زرین نما و.. می باشد. امروزه علاوه بر شستشوی نما با سند بلاست و واترجت نوع دیگری از شستشو مورد توجه است . تحت عنوان شستشوی نما با مواد نانو ، یا پوشاندن نما با مواد  نانو و یا نماشویی با مواد نانو مورد توجه و کاربرد قرار گرفته است .

شستشوی نمای ساختمان با واترجت استفاده از شیوه های به روز گروه تک راپل می باشد، واترجت ( دستگاه شستشوی فشار قوی ) یک محلول تمیز کننده قدرتمند است که برای پاک سازی انسداد شدید و / یا سرسخت در زهکش ها ، فاضلاب ها و سایر سیستم های لوله طراحی شده است.

روش های شستشوی نما با واترجت

 • شستشوی نما با واترجت آب سرد .
 • شستشوی نما با واترجت آب گرم  .
 • شستشوی نما با واتر جت برقی .
 • واتر جت با موتور بنزینی .
 • واتر جت ثابت مرکزی .

شستشوی نما با دستگاه واتر جت ، نانو و رزین نما جهت آبگریزی نمای ساختمان، شستشوی نما با مواد نانو، شستشوی نما با نانو و واترجت توسط تک راپل

واترجت

خدمات پیچ و رولپلاک نما با طناب بدون داربست و پيچ كردن سنگ نماي ساختمان به همراه کار در ارتفاع با طناب، تک راپل

کار در ارتفاع به کلیه عملیات و خدماتی گفته میشود که در فاصله بیشتر از دو متر از سطح زمین انجام می گیرد. کار در ارتفاع با طناب ، به وقت و هزینه بسیار کمتری نسبت به دیگر راه و روش ها نیاز دارد. کسی که با طناب کار می کند ، می تواند در این روش کاملا مسلط به سطح ساختمان باشد و کارش را راحت تر انجام دهد. . این فعایت به صورت ها و با استفاده از ابزار و تجهیزات مختلف مانند : نردبان، چهارپایه، جرثقیل، بالابر،داربست ، دسترسی با طناب و غیره، انجام می گیرد.

تک راپل تجربه ی درخشانی در کار در ارتفاع با طناب و داربست و ... دارد دقت داشته باشید کار با طناب در ارتفاع خیلی سریع تر از داربست انجام می شود بستن و باز کردن داربست خیلی زمان بر می باشد.

01befor01after10befor

 

 

 

10after

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت پیچ رولپلاک نما در تهران ، قیمت پیچ رولپلاک نما در سال 1401 ،  پیچ رولپلاک نما ارزان تر از همه جا

 

قیمت پیچ و رولپلاک نما به عواملی مانند ابعاد و جنس سنگی که استفاده کرده ایم بستگی دارد بدین معنا که هر چه سنگ کوچک تر باشد به طبع اجرای پیچ و رولپلاک سخت تر و هزینه بیشتر خواهد شد.

اکثرا هزینه پیچ و رولپلاک نما ساختمان به صورت مشا حساب میشود. یعنی کل پول تقسیم بر کل واحد های موجود داخل ساختمان میشود و هر یکی از مالکان باید پول را مساوی پرداخت کنند.

پیچ کردن سنگ نما امری ضروری برای جلوگیری از ریزش سنگ نما و خطرات احتمالی و همچنین زیبایی نمای ساختمان است. یکی از روش های موثر پیچ کردن سنگ نما، پیچ کردن سنگ نما بدون داربست می باشد و ابزار آلات مربوط به پیچ کردن سنگ نما بدون داربست عبارت اند از :

 • انتخاب مانع استاتیک روی ترجیحا روی پشت بام و تست مانع برای گره کردن طناب

 • همچنین ممکن است در صورت نیاز طناب روپ اکسز به قطعه ای از آسانسور به نام کله گاوی متصل گردد.

 • طناب rope access

 گاها توصیه می شود برای پیچ کردن سنگ نمای ساختمان خود از پیچ های چهار سوی گالوانیزه استفاده کنید. ما اینجا هستیم تا با کیفیت عالی پیچ کردن سنگ نمای ساختمان شما را به عهده بگیریم ، با ما تماس بگیرید . در زیر یک نمونه کار گروه تک راپل را مشاهدده می کنید .

01after

01befor

رنگ آمیزی نمای ساختمان تلاشی در جهت زیباسازی نمای ساختمان است دقت داشته باشید برای رنگ آمیزی نمای ساختمان رنگ نما باید دارای کیفیت و چسبندگی لازم باشد که پس از مدتی شاهد افت کیفیت رنگ نما نباشیم ما اینجا هستیم تا با رعایت همه ی این موارد وهمچنین با کادر آموزش دیده و مجرب ، با خیالی راحت رنگ آمیزی نمای ساختمان خود را به ما بسپارید .

رنگ آمیزی نمای ساختمان با رنگ های مختلفی صورت می گیرد که از انواع رنگ مخصوص بیرون ساختمان می‌توانیم به :

 • رنگ آمیزی نمای ساختمان  با رنگ نیم الاستیک

 • رنگ آمیزی نمای ساختمان  با رنگ اکریلیک نما

 • رنگ تمام الاستیک ( فول الاستیک )

 • رنگ پایه حلالی

 • رنگ مخصوص مناطق مرطوب

 • رنگ آمیزی نمای ساختمان  با کنیتکس

و… اشاره‌ کنیم ، در زیر یک نمونه رنگ آمیزی نمای ساختمان انجام گرفته توسط گروه تک راپل را مشاهده می کنید :

takrapple05aftertakrapple05after

 

همانطور که می دانید نمای ساختمان نقش اساسی در زیبایی و محافظت از ساختمان دارد اما این نما به مرور شفافیت خود را ممکن است از دست بدهد اما اصلا نگران نباشید گروه تک راپل با شستشوی نمای ساختمان ، به شما کمک می کند تا نمای ساختمان خود را حتی بهتر از قبل تحویل بگیرید. نماشویی یا شستشوی نمای ساختمان روش های مختلفی دارد :

 1. شستشوی نمای ساختمان با بالابر

 2. شستشوی نمای ساختمان یا نماشویی با طناب

 3. شستشوی نمای ساختمان با واترجت

 4. شستشوی نمای ساختمان با مواد شوینده

و... در زیر چند نمونه کارهای انجام شده توسط گروه تک راپل را مشاهده می کنید ، شما نیز می توانید از خدمات تک راپل استفاده کنید کافیست با ما تماس بگیرید .

09025888484

040404

 

برای پیچ رولپلاک کردن نمای ساختمان، از پیچ‌های مختلفی استفاده می‌شود که هرکدام بستگی به نوع و ضخامت سنگ و ملات ساختمان دارد. پیچ‌ها رولپلاک در سایزهای متفاوتی از جمله 5 سانتی، 6 سانتی و 7 سانتی می‌باشد.

گروه تک راپل با استفاده از بهترین و جدیدترین تجهیزات روز دنیا این امکان را دارد که برای کلیه متقاضیان در سراسر کشور در سریعترین زمان ممکن بهترین خدمات پیچ رولپلاک کردن نمای ساختمان را ارائه دهد ، برای ثبت سفارش با کارشناسان ما در تک راپل تماس بگیرید .

040404

 

پیچ و رولپلاک نما با کمترین قیمت و سریعترین زمان

برای انجام کلیه امور مربوط که کار در ارتفاع به ویژه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با مهندسین و کارشناسان باتجربه تک راپل تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن پروژه خود را با بهترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید . 

شماره تماس جهت هماهنگی و ثبت سفارش : 09025888484

نمونه کار پیچ و رولپلاک نما انجام شده توسط گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

 080808

رنگ آمیزی نما با 26% تخفیف برای آن دسته از عزیزانی که تا قبل از پایان بهمن ماه سال جاری ثبت سفارش کنند انجام می شود.

این 26% تخفیف شامل کلیه خدمات تک راپل اعم از شستشوی نمای ساختمان ، رنگ امیزی نمای ساختمان ، خدمات پیچ و رولپلاک نما ، درز انقطاع و کلیه خدمات کار در ارتفاع می شود.

شما می توانید نمونه کارها و کارهای انجام شده توسط گروه تک راپل برای مشتریان سابق ما را در همین سایت مشاهده کنید.

جهت راهنمایی یا ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید :

02144767795 - 09025888484

نمونه ای از خدمات انجام شده توسط گروه حرفه ای تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

10befor10befor

01befor01befor

شستشوی نما با 25% تخفیف انجام می شود.

25% تخفیف شامل  خدمات راپل ، شستشوی نمای ساختمان ، رنگ امیزی نمای ساختمان ، خدمات پیچ و رولپلاک نما ، درز انقطاع و کلیه خدمات کار در ارتفاع می شود.

شما می توانید نمونه کارها و لیست مشتریان سابق ما را در همین سایت مشاهده کنید.

جهت راهنمایی یا سفارش با شماره

02144767795 - 09025888484

تماس حاصل فرمایید.

08takrapple08takrapple08takrapple08takrapple08takrapple08takrapple

کار در ارتفاع در مجموعه تک راپل برای کلیه مشتریان عزیزی که بار ااول ثبت سفارش می کنند با 20% تخفیف انجام می شود.

20% تخفیف شامل  : کار در ارتفاع - خدمات راپل ، شستشوی نمای ساختمان ، رنگ امیزی نمای ساختمان ، خدمات پیچ و رولپلاک نما ، درز انقطاع و کلیه خدمات کار در ارتفاع می شود.

شما می توانید نمونه کارها و لیست مشتریان سابق ما را در همین سایت مشاهده کنید.

جهت راهنمایی یا سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

02144767795 - 09025888484

نمونه ای از خدمات کار در ارتفاع با طناب را توسط گروه تک راپل در زیر مشاهده می کنید :

takrapple10 befortakrapple10 befor

پیچ و رولپلاک نما با 20% تخفیف انجام می شود.

20% تخفیف شامل  خدمات راپل ، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع می شود.

شما می توانید نمونه کارها و لیست مشتریان سابق ما را در همین سایت مشاهده کنید.

جهت راهنمایی یا سفارش با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

02144767795 - 09025888484

 

14 takrapple14 takrapple14 takrapple14 takrapple

عنوان مکان : مجتمع تجاری اسپادانا واقع در ری

نوع کار :   شستشوی نمای کامپوزیت

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه :  ساختمان واقع در اذری

توضیحات : شستشوی نمای کامپوزیت مجتمع تجاری اسپادانا واقع در ری و در سراسر ایران توسط گروه فوق حرفه ای و متخصص تک راپل انجام می شود ، نمونه ای از خدمات تک راپل را در زیر مشاهده می کنید ، برای ثبت سفارش حتما تماس بگیرید .
06takrapple06takrapple06takrapple06takrapple

عنوان مکان : ساختمان واقع در رودهن

نوع کار : شستشوی نمای ساختمان

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه :  ساختمان واقع در اذری

توضیحات : شستشوی نمای شیشه ساختمان واقع در رودهن ، در زیر نمونه کارهای شستشوی نمای شیشه ساختمان را توسط گروه تک راپل مشاهده می کنید :

09takrapple09takrapple

عنوان مکان : ساختمان نیما واقع در سعادت اباد

نوع کار :  شستشوی نمای سنگی

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه :   ساختمان نیما واقع در سعادت اباد

توضیحات : شستشوی نمای سنگی ساختمان نیما واقع در سعادت اباد نمونه ای از کارهای انجام شده توسط گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

08takrapple08takrapple08takrapple

عنوان مکان : پاسیو واقع در تهرانپارس خیابان ۱۹۶

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه :   تهرانپارس خیابان ۱۹۶

توضیحات : پیچ و رولپلاک پاسیو واقع در تهرانپارس خیابان ۱۹۶

نمونه ای از خدمات تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple05befortakrapple05befortakrapple05befortakrapple05befortakrapple05befortakrapple05befor

عنوان مکان : ساختمان واقع در اذری

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه :  ساختمان واقع در اذری

توضیحات : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان واقع در اذری

04takrapple

عنوان مکان : ساختمان واقع در شهران جنوبی

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : شهران جنوبی

توضیحات : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان واقع در شهران جنوبی

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان یکی از خدمات گروه تک راپل است که به بهترین شکل ممکن مثل بقیه خدمات در محل ساختمان شما انجام می گیرد ، توجه داشته باشید که برای ثبت سفارش صرفا از طریق سایت رسمی تک راپل و شماره های مندرج در این سایت اقدام کنید ، کارشناسان و مهندسین تک راپل در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود ، در زیر تعدادی از نمونه کارهای گروه تک راپل را مشاهده می کنید :

14 takrapple14 takrapple14 takrapple14 takrapple

عنوان مکان : ساختمان واقع در خیابان شریعتی

نوع کار : شستشوی ساختمان

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : خیابان انقلاب خیابان ویلا

توضیحات : شستشوی ساختمان پزشکی واقع در خیابان انقلاب خیابان ویلا

نمونه ای از خدمات تک راپل در حوزه رنگ آمیزی و شستشوی ساختمان را در زیر مشاهده می کنید :

16 takrapple

عنوان مکان : ساختمان آموزشگاه آرین

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : نازی آباد

توضیحات : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان آموزشگاه آرین واقع در نازی آباد

یکی از خدمات گروه حرفه ای تک راپل پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است که برای این مجموعه ارزشمند انجام گرفت ، شما نیز می توانید از خدمات گروه تک راپل استفاده کنید کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید ، نمونه ای از خدمات تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple18takrapple18

عنوان مکان : مجتمع مروارید

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : تهرانپارس خیابان ۱۸۴

توضیحات : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مجتمع مروارید واقع در تهرانپارس خیابان ۱۸۴

takrapple19

عنوان مکان : ساختمان واقع در خیابان شریعتی

نوع کار : شستشوی نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : شهرک غرب ایران زمین

توضیحات : شستشوی نمای شیشه ای برج واقع در شهرک غرب ایران زمین

تمونه ای از خدمات تک راپل را در زیر مشاهده می کنید ، شما نیز می توانید جزو مشتریان ما باشید کافیست با ما تماس بگیرید .

06takrapple06takrapple06takrapple06takrapple

عنوان مکان : ساختمان واقع در خیابان شریعتی

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : شریعتی

توضیحات : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان واقع در خیابان شریعتی

خدمات ما در تک راپل که به آن نیاز دارید : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ، شستشوی نمای ساختمان ، پیچ رولپلاک سنگ نما ، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما ، پیچ و رولپلاک نما ، رنگ آمیزی نما ، نصب توری مرغی ، بستن درز انقطاع ، کار در ارتفاع

نمونه ای از خدمات ارائه شده توسط گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید :

takrapple21takrapple21

عنوان مکان : بیمارستان پیامبر

نوع کار : شستشوی نمای کامپوزیت

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : صادقیه

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با گروه تک راپل با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید

takrapplepayambaran

عنوان مکان : ساختمان ارین

نوع کار : رنگ آمیزی

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : شهر قدس

منطقه : شهر قدس

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

خدمات دیگر گروه تک راپل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع که در ادامه تصاویری از گروه تک راپل در حال انجام این خدمات را مشاهده می کنید :

takrapple25takrapple25takrapple25takrapple25

عنوان مکان : نیروی دریایی

نوع کار : رنگ آمیزی

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : هرمزگان

شهرستان : هرمزگان

منطقه : بندر هرمزگان

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

takrapplenirooyedaryaee 2takrapplenirooyedaryaee 2

عنوان مکان : شرکت هواپیمایی ایران

نوع کار : نصب آنتن مخابراتی

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : خیابان طرشت

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

خدمات تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع و .... ، در ادامه نمونه ای از خدمات ارائه شده توسط گزوه  تک راپل را مشاهده میکنید :

takrapple20takrapple20takrapple20takrapple20takrapple20takrapple20

عنوان مکان : ساختمان پتروشیمی

نوع کار : پیچ رولپلاک نما و شستشوی نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : خیابان ظفر

توضیحات : خدمات گروه تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع

 جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

takrapplepetroshimi

عنوان مکان : ساختمان نفت

نوع کار : شستشوی نمای ساختمان

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : سپهپد قرنی

توضیحات : خدمات تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع می باشد ، تصاویری از خدمات گروه تک راپل را در زیر مشاهده می کنید ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

takrapple21takrapple21takrapple21takrapple21takrapple21

عنوان مکان : ساختمان زلزله شناسی ایران

نوع کار : پیچ و رولپلاک نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : قیطریه

توضیحات : خدمات دیگر گروه حرفه ای تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع می شود ، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

takrapplezelzeleh

عنوان مکان : ساختمان پتروشیمی ایران

نوع کار : شستشوی نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : خیابان دستگردی

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

عنوان مکان : ساختمان های نمایشگاه بین المللی تهران

نوع کار : شستشوی نما

شرکت : تک راپل

سرپرست : مدیریت مجموعه تک راپل

شماره همراه : 09025888484

استان : تهران

شهرستان : تهران

منطقه : تجریش

توضیحات : جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تماس بگیرید

خدمات تک راپل شامل : پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع و کلیه خدمات مربوط به کار در اتفاع می باشد  ، نمونه ای خدمات تک راپل و گروه تک راپل را در حال انجام خدمات در زیر مشاهده می کنید :

takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33takrapple33

خدمات تک راپل

شامل کلیه امور مربوط به کار در ارتفاع با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزان فناوری دنیا در زمینه راپل شامل :

 • پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ،
 • شستشوی نمای ساختمان،
 • پیچ رولپلاک سنگ نما،
 • پیچ کردن سنگهای نما،
 • شستشوی نما،
 • پیچ و رولپلاک نما،
 • رنگ آمیزی نما،
 • نصب توری مرغی،
 • بستن درز انقطاع ،

و ... می باشد ، برای ارتباط با کارشناسان ما در تک راپل با شماره های زیر تماس حاصل بفرمایید :

 

 

درباره گروه تک راپل

تک راپل شامل گروه بسیار حرفه ای در جهت انجام کلیه امور rappel building می باشد که مجرب بودن و مشتری مدار بودن از جمله خصوصیات بارز این گروه حرفه ای می باشد.

آیا تا به حال کلمه ی راپل به گوشتان خورده است؟

( راپل ) یا ( Rappel ) کلمه ای فرانسوی است و معنای لغوی آن ( بازیابی ) می باشد .

این کلمه در زبان انگلیسی با اصطلاح ( Abseiling ) شناخته می شود که به معنی پایین آمدن با طناب است .

سنگ نوردان ، کوه نوردان و غار نوردان با این مهارت آشنا هستند. با این حال ، راپل از جمله مهارت هایی است که به وسیله آن می توان در شرایط اضطراری جان افراد را نجات داد با گذشت زمان ، این تکنیک گستره تر شده و با پیشرفته شده ابزار آن ، در سایر زمینه ها نیز از این روش استفاده می شود.

طناب های محکم ، گره های مختلف و کاربین ها ابزار اصلی این تکنیک به شمار می روند ، پیچ و رول پلاک نمای ساختمان یکی از این زمینه های راپل است .

پیچ و رول پلاک نمای ساختمان

در هنگام پیچ و رول پلاک نما ، راپل کار با استفاده از طناب و گره های محکم از نمای ساختمان پایین می آید.

راپل کار در ارتفاع ثابت می ماند در حالی که پاهای خود را به نما تکیه می دهد ، در این حالت دست های او آزاد است و به راحتی قادر است با دلیر کار کند ، مزیت این روش نسبت به نصب داربست های فلزی و پر دردسر، امنیت بیشتر آن است.

صرفه جویی در زمان و هزینه های مالی از دیگر خصوصیات این تکنیک می باشد.

مزایای پیچ و رول پلاک نما با راپل

از جمله موارد مزیت این روش نسبت به داربست، سرعت و دقت کار در آن می باشد. در این روش راپل کار به تمامی نقاط نما دسترسی دارد.

راپل کار می تواند تمام سنگ ها را به طور صحیح و اصولی، پیچ و رول پلاک کند.

مرد عنکوبتی یا اسپادرمن نام دیگر راپل کاران است.

اسپایدرمن ها، با استفاده از تکنیک های خاص و به وسیله  بند بازی بر روی نمای ساختمان جا به جا می شوند .

افزایش عمر مفید ساختمان از دیگر مزایای این روش است. شما با استفاده از این روش ، از سقوط سنگ بروی ساکنان و سایر مردم جلوگیری می کنید و مانع از بروز خسارات مالی و جانی خواهید شد.

گروه تک راپل با استفاده از تکنیک راپل با طناب ، نمای ساختمان شما را پیچ و روپلاک می کند.

راپل کاران مجرب گروه ما، آماده هستند با استفاده از استعداد و تجربه خود که با بهترین ابزار همراه است.

نمای ساختمان شما را در کمترین زمان ممکن، پیچ و روپلاک کنند.البته لازم نیست نگران زیبایی ساختمان خود باشید.

راپل کاران ما ، پس از پیچ و رول پلاک نما ، محل پیچ ها را به استفاده از بتونه مناسب و همرنگ نمای ساختمان پر میکنند به طوری دیگر پیچ و رول پلاک ها معلوم نخواهد بود.

سایر خدمات گروه تک راپل

گروه تک راپل در سایر زمینه های مربوط به نمای ساختمان آماده ی ارائه خدمت به شماست.
مستحکم سازی و تعویض سنگ نما، رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان ، نصب تابلو و بنر در ارتفاع ، خدمات شستشوی نما مثل شستشوی سنگ، کامپوزیت، سیمان و … پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، شستشوی نمای ساختمان، پیچ رولپلاک سنگ نما، پیچ کردن سنگهای نما، شستشوی نما، پیچ و رولپلاک نما، رنگ آمیزی نما، نصب توری مرغی، بستن درز انقطاع،کار در ارتفاع از جمله خدمات گروه تک راپل است.

نمای ساختمان خود را به ما یسپارید و دیگر نگران مشکلات نصب داربست و طولانی شدن زمان پروژه نباشید .

برای تماس با کارشناسان تک راپل با شماره های زیر تماس بگیرید